12Drogist.nl maakt gebruik van cookies. Wat betekent dit voor jou meer info Deze melding verbergen

Home » (Hoofd)Pijn » Pijnstillers (ibuprofen) » Advil ibuprofen 400mg

Advil ibuprofen 400mg

Advil ibuprofen 400mg

Werkzame stoffen in Advil ibuprofen 400mg

Advil ibuprofen 400mg bevat 400 mg ibuprofen per dragee.

Wanneer kunt u Advil ibuprofen 400mg gebruiken?

U kunt Advil ibuprofen 400mg gebruiken voor:

  • Pijn
  • Kiespijn
  • Koorts
  • Pijn en koorts bij griep en verkoudheid
  • Pijn en koorts na inenting (vaccinatie)
  • Menstruatiepijn
  • Spierpijn
  • Lage rugpijn (spit)
  • Zenuwpijn 

Wanneer moet u Advil ibuprofen 400mg niet gebruiken?

U moet Advil ibuprofen 400mg niet gebruiken bij:

  • Astma-aanvallen of ernstige benauwdheid na eerder gebruik van dit middel
  • Bloedstollingsproblemen
  • Onstoken en zwerend dikke darm
  • Hersenbloedingen
  • Jeukende huiduitslag na eerder gebruik van dit middel
  • Maag- en darmbloedingen
  • Actieve maag- of darmzweren
  • Neusverkoudheid na eerder gebruik van dit middel
  • Neuspoliepen na eerder gebruik van dit middel
  • Overgevoeligheid of allergie voor dit medicijn, voor èèn of meer van de bestanddelen van dit middel
  • Overgevoeligheid voor acetylsalicylzuur of als andere pijnstillers (NSAID's)

Wat is de dosering en wijze van gebruik van Advil ibuprofen 400mg?

  • Volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar: eerst 1 dragee gevolgd door max. 3 maal 1 dragee per dag. Minimaal 4 uur tussen twee doseringen.
Wanneer de klachten na 10 dagen niet verminderen of juist verergeren, neem dan contact op met uw arts.

Is Advil ibuprofen 400mg geschikt voor kinderen?

Ja, Advil ibuprofen 400mg is geschikt voor kinderen vanaf 12 jaar.

Is Advil ibuprofen 400mg geschikt voor zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven?

Dit middel niet gebruiken tijdens de zwangerschap (tenzij de arts anders voorschrijft). Tijdens gebruik van dit medicijn geen borstvoeding geven (tenzij de arts anders voorschrijft).

Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bestel dit product online bij:

€ 3,99
€ 3,99
€ 3,99