12Drogist.nl maakt gebruik van cookies. Wat betekent dit voor jou meer info Deze melding verbergen

Home » Hoesten, Griep & Verkoudheid » Griep en verkoudheid » Antigrippine

Antigrippine

Antigrippine

Werkzame stoffen in Antigrippine

Antigrippine bevat 250 mg paracetamol, 25 mg coffeïne en 25 mg vitamine C per tablet.

Wanneer kunt u Antigrippine gebruiken?

U kunt Antigrippine gebruiken bij pijn, bij griep en verkoudheid, spierpijn, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, menstruatiepijn, koorts en pijn na vaccinatie

Wanneer moet u Antigrippine niet gebruiken?

U moet Antigrippine niet gebruiken men een overgevoelig is voor paracetamol of een allergie heeft voor dit middel of voor één of meer van de bestanddelen en bij lever- of nierfunctiestoornissen.

Wat is de dosering en wijze van gebruik van Antigrippine ?

  • Volwassenen: 2-4 tabletten per keer, maximaal 12 tabletten per dag.
  • Kinderen 12-15 jaar: 2 tabletten 4-6 maal daags.
  • Kinderen 9-12 jaar: 1,1/2 tablet 4-6 maal daags.
  • Kinderen 6-9 jaar: 1 tablet 4-6 maal daags.
  • Kinderen 4-6 jaar: 1 tablet 3-4 maal daags. 
  • Kinderen 1-4 jaar: 1/2 tablet 4-6 maal daags.

Bij kinderen tot 12 jaar wordt toediening langer dan 3 dagen ontraden.

Indien de klachten langer dan 5 dagen aanhouden of regelmatig terugkeren, dient u uw arts te raadplegen.

Is Antigrippine geschikt voor kinderen?

Ja, Antigrippine is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.

Is Antigrippine geschikt voor zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven?

Antigrippine mag niet gebruikt worden bij zwangerschap en borstvoeding.

Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bestel dit product online bij:

€ 3,15
€ 3,59
€ 3,59