12Drogist.nl maakt gebruik van cookies. Wat betekent dit voor jou meer info Deze melding verbergen

Home » (Hoofd)Pijn » Pijnstillers (combinaties) » Excedrin

Excedrin

Excedrin

Werkzame stoffen in Excedrin

Excedrin bevat 250 mg acetylsalicylzuur, 250 mg paracetamol en 50 mg cafeïne per tablet.

Wanneer kunt u Excedrin gebruiken?

U kunt Excedrin gebruiken voor acute behandeling bij hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid en overgevoeligheid voor licht en geluid), met en zonder aura.

Wanneer moet u Excedrin niet gebruiken?

U moet Excedrin niet gebruiken bij maagklachten, overgevoeligheid voor de werkzame stoffen in Excedrin, bloedstoornissen, bij inname van meer dan 15 mg methotrexaat per week en bij ernstige hart-, lever- of nierproblemen.

Wat is de dosering en wijze van gebruik van Excedrin

BIj hoofdpijn:

  • 1 tablet met vol glas water innemen wanneer de hoofdpijn opkomt. Indien nodig 4 tot 6 uur later nog 1 tablet.
  • Bij ernstige pijn 2 tabletten met een vol glas water in wanneer de hoofdpijn opkomt. Indien nodig tot 6 uur later nog 1-2 tabletten.
Bij migraine:
 
  • 2 tabletten met vol glas water innemen wanneer de migrainesymptomen of migraine-aura opkomen. Indien nodig nog 2 tabletten innemen met 4 tot 6 uur tussen de innames.
  • Als de migraine niet verbetert binnen 2 uur na de eerste dosis van 2 tabletten, raadpleeg dan een arts.
Let op: de maximale dosering per 24 uur zijn 6 tabletten.
 
Raadpleeg de arts als uw verschijnselen verergeren of niet verbeteren na 3 dagen voor migraine en na 4 dagen voor hoofdpijn.

Is Excedrin geschikt voor kinderen?

Nee, Excedrin is geschikt vanaf 18 jaar.

Is Excedrin geschikt voor zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven?

Dit middel niet gebruiken tijdens de zwangerschap (tenzij de arts anders voorschrijft). Tijdens gebruik van dit medicijn geen borstvoeding geven.

Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bestel dit product online bij:

€ 4,99
€ 4,99
€ 5,45
€ 7,99