12Drogist.nl maakt gebruik van cookies. Wat betekent dit voor jou meer info Deze melding verbergen

Home » (Hoofd)Pijn » Pijnstillers (combinaties) » Panadol paracetamol Plus

Panadol paracetamol Plus

Panadol paracetamol Plus

Werkzame stoffen in Panadol paracetamol Plus

Panadol paracetamol Plus bevat 500 mg paracetamol en 65 mg coffeïne per gladde tablet.

Wanneer kunt u Panadol paracetamol Plus gebruiken?

U kunt Panadol paracetamol Plus gebruiken voor:

  • Pijn
  • Kiespijn
  • Koorts
  • Pijn en koorts bij griep en verkoudheid
  • Pijn en koorts na inenting (vaccinatie)
  • Menstruatiepijn
  • Spierpijn
  • Lage rugpijn (spit)
  • Zenuwpijn 

Wanneer moet u Panadol paracetamol Plus niet gebruiken?

U moet Panadol paracetamol Plus niet gebruiken wanneer u  een overgevoelig bent of een allergie heeft voor dit middel of voor één of meer van de bestanddelen.

Wat is de dosering en wijze van gebruik van Panadol paracetamol Plus?

  • Volwassenen en jongeren vanaf 15 jaar: 1-2 tabletten per keer, zonodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 per dag. 
  • Kinderen boven de 12 jaar: 1 tablet per keer, maximaal 3 tabletten per dag. 

Raadpleeg een arts wanneer de klachten na 3 tot 5 dagen niet minder of erger wordt en wanneer de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt.

Is Panadol paracetamol Plus geschikt voor kinderen?

Nee, Panadol paracetamol Plus is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.

Is Panadol paracetamol Plus geschikt voor zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven?

Dit middel niet gebruiken tijdens de zwangerschap (tenzij de arts anders voorschrijft). Tijdens gebruik van dit medicijn geen borstvoeding geven (tenzij de arts anders voorschrijft).

Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bestel dit product online bij:

€ 2,69
€ 2,79
€ 4,79