12Drogist.nl maakt gebruik van cookies. Wat betekent dit voor jou meer info Deze melding verbergen

Home » (Hoofd)Pijn » Pijnstillers (paracetamol) » Sinaspril vloeibaar

Sinaspril vloeibaar

Sinaspril vloeibaar

Werkzame stoffen in Sinaspril vloeibaar

Sinaspril vloeibaar bevat 120 mg paracetamol per 5 ml.

Wanneer kunt u Sinaspril vloeibaar gebruiken?

U kunt Sinaspril vloeibaar gebruiken voor:

  • Pijn
  • Kiespijn
  • Koorts
  • Pijn en koorts bij griep en verkoudheid
  • Pijn en koorts na inenting (vaccinatie)
  • Menstruatiepijn
  • Spierpijn
  • Lage rugpijn (spit)
  • Zenuwpijn 

Wanneer moet u Sinaspril vloeibaar niet gebruiken?

U moet Sinaspril vloeibaar niet gebruiken wanneer men overgevoelig is voor paracetamol of één of meer van de bestanddelen.

Wat is de dosering en wijze van gebruik van Sinaspril vloeibaar? 

  • Baby's van 3 maanden tot 1 jaar: ½ doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. 
  • Kinderen van 1-2 jaar: 1 doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. 
  • Kinderen van 2-4 jaar: 1-1½ doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. 
  • Kinderen van 4-6 jaar: 1½ doseerlepel per keer, 4-6 keer per 24 uur. 
  • Kinderen van 6-9 jaar: 2 doseerlepels per keer, 4-6 keer per 24 uur. 
  • Kinderen van 9-12 jaar: 3 doseerlepels per keer, 4-6 keer per 24 uur.

Is Sinaspril vloeibaar geschikt voor kinderen?

Ja, Sinaspril vloeibaar is geschikt voor kinderen vanaf 3 maanden. Bij kinderen tot 4 jaar niet langer dan 2 dagen gebruiken.

Is Sinaspril vloeibaar geschikt voor zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven?

Dit middel niet gebruiken tijdens de zwangerschap (tenzij de arts anders voorschrijft). Tijdens gebruik van dit medicijn geen borstvoeding geven (tenzij de arts anders voorschrijft).

Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bestel dit product online bij:

€ 4,99
€ 5,95