12Drogist.nl maakt gebruik van cookies. Wat betekent dit voor jou meer info Deze melding verbergen

Home » (Hoofd)Pijn » Pijnstillers (combinaties) » Witte Kruis Poeders

Witte Kruis Poeders

Witte Kruis Poeders

Werkzame stoffen in Witte Kruis Poeders

Witte Kruis Poeders bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne per sachet.

Wanneer kunt u Witte Kruis Poeders gebruiken?

U kunt Witte Kruis Poeders gebruiken voor:

  • Pijn
  • Kiespijn
  • Koorts
  • Pijn en koorts bij griep en verkoudheid
  • Pijn en koorts na inenting (vaccinatie)
  • Menstruatiepijn
  • Spierpijn
  • Lage rugpijn (spit)
  • Zenuwpijn 

Wanneer moet u Witte Kruis Poeders niet gebruiken?

U moet Witte Kruis Poeders niet gebruiken wanneer men overgevoelig is voor paracetamol of coffeïne of wanneer u een allergie heeft voor één of meer van de bestanddelen.

Wat is de dosering en wijze van gebruik van Witte Kruis Poeders?

  • Per keer 1 sachet, opgelost in water innemen. Maximaal 6 sachets per dag. Het doseringsinterval moet minimaal 4 uur bedragen.

Raadpleeg een arts wanneer de klachten na 3 tot 5 dagen niet minder of erger wordt en wanneer de koorts langer dan 3 dagen aanhoudt.

Is Witte Kruis Poeders geschikt voor kinderen?

Nee, Witte Kruis Poeders is geschikt vanaf 18 jaar.

Is Witte Kruis Poeders geschikt voor zwangeren en vrouwen die borstvoeding geven?

Dit middel niet gebruiken tijdens de zwangerschap (tenzij de arts anders voorschrijft). Tijdens gebruik van dit medicijn geen borstvoeding geven (tenzij de arts anders voorschrijft).

Lees voor gebruik de bijsluiter.


Bestel dit product online bij:

€ 3,45
€ 4,99